Türkiye’nin en kalabalık bölgelerinden birisi olan Bakırköy’de kurye işi yapmak gerçekten büyük bir tecrübe istemektedir. Çünkü kurye sektöründe en önemli olan iki husus güvenlik ve hızdır. Bunların sağlanabilmesi için son derece tecrübeli ve kaliteli bir ekibe ihtiyaç bulunmaktadır. Bakırköy’de uzun zamandır kurye hizmeti vermekte olan firmamız ileri sürüş tekniklerine hâkim lokasyon bilgisi tam olan motorize bir ekiple kurye hizmetine devam etmektedir. Bakırköy kurye olarak en hızlı şekilde adresinizden evrak veya dosyalarınızı alarak istediğiniz yere yönlendirmekteyiz. Bunun sağlanabilmesi için firmamızın binasında son teknoloji takip sistemleri ve otomasyon uygulamaları bulunmaktadır. Böylece hatasız bir şekilde her türlü evrak ve dosyanız istenen adrese gönderilebilmektedir.

Bakırköy Moto Kurye Hizmet Yelpazesi

Müşterilerimizin taleplerine göre şekillenmiş olan ve her gönderi talebine farklı şekilde yanıt verebilecek geniş bir hizmet yelpazemiz bulunmaktadır. Standart moto kurye hizmetlerinde üç veya 3,5 saat içerisinde teslimat yapabilmekteyiz. Ayrıca Bakırköy moto kurye olarak daha hızlı çözümlerimiz de bulunmaktadır. Express moto kurye dediğimiz uygulamamızda birlikte ortalama olarak 2 saat içerisinde evrak veya dosyalarınızı teslim edebilmekteyiz. Eğer sizin çok daha hızlı bir gönderi tipine ihtiyacınız varsa acil moto kurye hizmetimiz size sunulabilir. Böylece yarım saat ile 90 dakika arasında değişen sürelerde acil olan evraklar ve dosyalarınız istenen yere teslim edilebilmektedir.

Bakırköy Motorlu Kurye ve Ek Uygulamalar

Firmaların oldukça talep etmiş olduğu gidiş dönüş moto kurye hizmeti de firmamız tarafından sunulabilmektedir. Böylece sizden alınmış olan evraklar karşı tarafa imzalatılıp tekrar geri getirilmektedir. Aynı zamanda ithalat ve ihracat firmaların talep etmiş olduğu gümrük motor kurye uygulaması da firmamız bünyesinde yer almaktadır. Bununla yetinmeyen Bakırköy motorlu kurye firmamız kurye gönderim öncesinde etiketleme paketleme gibi pek çok pek opsiyonu da oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunabilmektedir. Kaliteden taviz vermeden dünya standartlarında kurye hizmeti vermekteyiz. Son derece ekonomik fiyatlarla her bütçeye hitap eden bir çözüm firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Tüm bu uygulamalardan istifade edebilmeniz için yapılması gereken tek şey telefonla bizimle irtibata geçmektir.