Kurye hizmetleri ilk dönemlerde ülkemizde kargo şirketleri tarafından üstlenilmiştir. Bu şekilde sunulan hizmette hızlı ve acil teslimat yapılması da mümkün olmamıştır. Sabah alınan gönderi, ertesi gün alıcısına teslim edilmiş ve bu durum kurye hizmetinin avantajlarını sağlayamamıştır. Çünkü türü nasıl olursa olsun, kuryeler öncelikle bir merkezde toplanmakta ve ardından ulaştırılacağı adresteki şube kargosuna gönderilmekte sonrada teslimatlar bu şube üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle bu sektörde, kurye ihtiyacı doğmuş ve bunun üzerine de hızlı teslimat yapan Bakırköy kurye hizmetimiz kurulmuştur. Motorize ekipleriniz ile teslimatlarımızı güvenli ve hızlı bir şekilde yerine getirebilmekteyiz.

Bakırköy Moto Kurye Avantajları

Kurye sektörünün en önemli avantajı, göndericiye ve alıcıya sunduğu zamandır. Bakırköy moto kurye çalışanlarımız teslimatları bir gün sonrasında değil, anında birkaç saat içerisinde gerçekleştirmektedir. Mesafeye bağlı olarak bu süre 3 saate çıksa da kargo ile yapılan teslimata göre çok daha güvenli ve avantajlı olduğu tartışılmayacak bir konudur. Kurye sektörümüz teslimatların hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için özel ekipmanlardan faydalanmaktadır. Bu sayede zaman kavramı kısalarak, en hızlı ve en güvenli biçimde teslimatların gönderimi sağlanmıştır. Sizlere tam olarak hizmet verebilmek adına motosiklet, gönderilerin korunabilmesi için çanta ve açık hava şartlarından çalışanımızın etkilenmemesi için koruyucu kıyafetlerimiz bulunmaktadır. Bu donanımların eksiksiz olması halinde hizmete hazır durumda olunmaktadır.

Kurye Sektöründeki Olumsuzlukları Aşan Bakırköy Motor Kurye

Kurye sektörü personel içinde farklı zorlukları bulundurmaktadır. En büyük zorluk ise trafikte yaşanmaktadır. Otomobil sürücülerin duyarsızlığı, moto kuryelerimizi tehdit etmekte ve zor duruma sokabilmektedir. Özellikle bazı sürücüler, kurye personeline bilerek yol vermemek adına farklı şekillerde araç kullanmaktadır. Durum böyle olunca da zamanla yarışan Bakırköy motor kurye çalışanlarımızın işi daha da zorlaşmaktadır. Olumsuz hava koşulları ise çalışanlarımız için ayrı bir olumsuz durumu beraberinde getirmektedir. Yağmurlu ve karlı günlerde otomobil kullanmak zorlaşsa da, motosiklet kullanmak da aynı şekilde zorlaşmaktadır. Kaygan yollar motosiklet kullanmayı zorlaştırmada, Bakıköy motorlu kuryelerimiz tüm olumsuz hava şartlarına ve yoğun, olumsuz trafiğe rağmen hizmetlerini aksatmadan yerine getirmektedir.